Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana, ul. Pod Skałą

Pod Skałą, Wrząsowice, małopolskie

  • 650 000 zł
  • 3 017 m²
  • 215,45 zł/m²

Zdjęcie

Mieczysław Unger

Skontaktuj się

Działka budowlana, ul. Pod Skałą

Pod Skałą, Wrząsowice, małopolskie

zaktualizowane:
20 maja 2026

650 000 zł

3 017 m²

215,45 zł/m²

Działka budowlana, ul. Pod Skałą

Zaktualizowane: 20 maja 2026

650 000 zł 3 017 m² 215,45 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 650 000 zł (215,45 zł/m²)
  • Działka: budowlana, 3 017 m²
  •   kształt: nieregularny; teren pochyły
  •   dojazd drogą asfaltową
  •   określone warunki zabudowy
  • Źródło: biuro nieruchomości: Homfi sp. z o.o., zaktualizowane: 20.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 3197/2089/OGS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

30,17 ara działki budowlanej tuż przy granicy Krakowa, w miejscu, które pozwala złapać oddech od miejskiego tempa, nie rezygnując przy tym z codziennej wygody. To propozycja zarówno dla osób marzących o budowie własnego domu, jak i dla inwestorów szukających gruntu z potencjałem pod zabudowę bliźniaczą.

LOKALIZACJA

Działka położona jest w malowniczych Wrząsowicach (gm. Świątniki Górne), w cichej, kameralnej okolicy otoczonej zielenią. (...)

Agent

Mieczysław Unger

536 790...

536 790 123

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Mieczysław Unger

536 790...

536 790 123

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Mieczysław Unger

Zostaw telefon, oddzwonimy